Dyson DC62 Animal Pro Şarjlı Süpürge (Orijinal Dyson Garantili)

Marka
Ürün Kodu : 153 00 438

 Listeme Ekle

 

 

 

 

Genel Özellikler

Garanti Süresi: 2 Yıl Dyson Türkiye Garantili

Kargo: Ücretsiz

Kurulum: Yetkili servis kurulumu gerektirmez, ürünü kendiniz açıp kullanmaya başlayabilirsiniz, garanti fatura tarihi itibariyle başlamaktadır.

 

Orijinal Ürün Garantisi: Satışını yaptığımız bütün ürünler sıfır ambalajında orijinal garantili ürünlerdir, mağazamızda açık, revizyonlu veya spot ürünlerin satışı kesinlikle yoktur.

 

Önemli: Sipariş ettiğiniz ürün size ulaştığında ürün ambalajında herhangi bir darbe, delik, ıslaklık, v.s. bir deformasyon varsa, ürünü teslim almadan (teslimat belgesini imzalamadan) 0212 527 56 56 nolu telefonumuzdan bizi arayarak bilgi veriniz ve kargo görevlisinden “Hasar Tespit Tutanağı” hazırlamasını isteyiniz ve ürünü teslim almayınız, taşıma esnasında oluşabilecek hasarlarda kargo firmasının tutanak tutması gerekmektedir.

 

Dyson DC62 Animal Pro Şarjlı Süpürge Kablolu Elektrik Süpürgeleri Kadar Toz Toplar! Dyson DC62 Animal Pro, digital motor V6 ile güçlendirilmiştir. 350w motor gücü, 2 Tier Radial™ siklonlar ve yeniden tasarlanmış nikel manganez pili sayesinde yüksek, sabit emiş gücü sağlar. Karbon fiber kıllara sahip son teknoloji motorlu başlığı sayesinde çok miktarda tozu toplar. Dyson DC62 Animal Pro şarjlı süpürgeyi, diğer şarjlı süpürgelerden ayıran başlıca özelliği çalışma zamanını arttıran tetiğidir. Tetik anlık çalıştırılabilir özelliğiyle bataryanın sadece temizlik yapılan anda kullanılmasını sağlar. Böylece, 26 dakikaya varan temizlik yapabilirsiniz. Üstelik biriken tozu boşaltmak için tek tuşa basmanız yeterlidir.

Dyson DC62 Animal Pro Özellikleri: Dyson Digital motor V6 ile güçlendirilmiştir.

2 Tier Radial™ Siklonlar Karbon fiber kıllarıyla en son teknoloji motorlu başlık Çalışma zamanını arttıran tetik

Zor yüzeyler için mini motorlu başlık Yeniden tasarlanmış nikel magnezyum kobalt pil

Çift güç ayarı

Şarj yuvası

Kombine aparat

Çatlak aleti

Dyson digital motor V6 DC62 Dyson Digital motor V6 ile güçlendirilmiştir.

Bu 350W motor öncekilerden daha yüksek watt gücüne sahiptir ve cihazın emiş gücünün artmasını sağlar.

2 Tier Radial™ Siklonlar 15 adet siklon iki sıra dizilimi içerisinde ince tozları dahi yakalayabilmek ve daha çok hava üfleyebilmek için birbirine paralel olarak çalışır.

Karbon fibre kıllarıyla en son teknoloji motorlu başlık DC62'in zemin aparatı daha hafif ve daha etkin kir toplayacak şekilde tasarlanmıştır.

Fırça başlık otomatik mekanizma sayesinde kendini sabitler ve tozu kanallara hapsederek tozun zemine geri kaçmasını engeller, böylelikle daha etkili kir toplar.

Karbon fiber kıllardan ve sert naylon kıllardan oluşmuş bu yeni yapılanma tozu ve kiri tüm zemin çeşitlerinden toplar.

Çalışma zamanını arttıran tetik İhtiyacınız olduğunda açın, ihtiyacınız yokken kapatın.

Diğer şarjlı süpürgeler temizleme başladığı dakikadan itibaren açık kalırlar. Batarya ömrü bir temizleme işinden diğer temizleme işine geçerken boşa harcanır. Dyson Digital Slim™ çalışma ömrünü uzatan tetikleyici tuşa sahiptir. Tetik anlık çalıştırılabilir özelliğiyle bataryanın sadece temizlik yapılan anda kullanılmasını sağlar. 26 dakika boyunca temizlik yapabilmenizi sağlar. Yeniden tasarlanmış nikel magnezyum kobalt pil Önceki motordan 1.5 kat fazla güçlüdür. Bitmeyen güç sağlamak için özel olarak tasarlanmıştır. Zeminden tavana temizlik için denge ile tasarlanmıştır. Uzun borusu çıkarılıp, başlık aparatı sayesinde zemini-tavanı, yukarı-aşağı, araları-köşeleri temizler. Hijyenik hazne boşaltımı Tek tuşla hazne boşaltımı. Kiri boşaltmak için tek tuşa basmanız yeterli. Her iki taraftan erişilebilir. Artırma modu Güç seçeneği için tuşa basınız. Zor görevler için 6 dakika daha yüksek emiş gücü sağlar. Zor yüzeyler için mini motorlu başlık Kılları ve kiri döşemelerden ve dar alanlardan toplar. Şarj yuvası Cihazınızı şarj eder. Aksesuarları taşır.