Karcher SC 3 EasyFix EU 3.5 Bar Buharlı Temizleyici

Marka
Ürün Kodu : 153 00 440
1.149,00 TL
899,00 TL %22 İndirimli


 Listeme Ekle

 [LblSendInform]


 

Genel Özellikler

Garanti Süresi: 2 Yıl Kärcher Türkiye Garantili

Kargo: Ücretsiz

Kurulum: Yetkili servis kurulumu gerektirmez, ürünü kendiniz açıp kullanmaya başlayabilirsiniz, garanti fatura tarihi itibariyle başlamaktadır.

 

Orijinal Ürün Garantisi: Satışını yaptığımız bütün ürünler sıfır ambalajında orijinal garantili ürünlerdir, mağazamızda açık, revizyonlu veya spot ürünlerin satışı kesinlikle yoktur.

 

Önemli: Sipariş ettiğiniz ürün size ulaştığında ürün ambalajında herhangi bir darbe, delik, ıslaklık, v.s. bir deformasyon varsa, ürünü teslim almadan (teslimat belgesini imzalamadan) 0212 527 56 56 nolu telefonumuzdan bizi arayarak bilgi veriniz ve kargo görevlisinden “Hasar Tespit Tutanağı” hazırlamasını isteyiniz ve ürünü teslim almayınız, taşıma esnasında oluşabilecek hasarlarda kargo firmasının tutanak tutması gerekmektedir.

 

SC 3 EasyFix, zamanının en hızlı buharlı temizlik makinesidir ve sadece 30 saniyelik ısıtma süresi sonunda kullanıma hazırdır. Sürekli doldurulabilen su haznesi kesintisiz temizleme imkanı sağlar. Kireç çözücü kartuş, bağımsız şekilde suyun kendisini kireçsiz hale getirir, böylece cihazın kullanım ömrünü artırır. Kärcher SC 3 EasyFix, kimyasallar olmadan temizler ve evde hemen her yerde kullanılabilir. Evdeki her türlü sert yüzeylere uygulanabilir. Kärcher buharlı temizlik makinesi ile yapılan genel temizlikle, yaygın ev bakterilerinin % 99.99'u evdeki müşterek sert yüzeylerden temizlenir. Geniş aksesuarları sayesinde fayansları, setüstü ocakları, aspiratörleri ve hatta inatçı lekelerin çıkarılması dahil olmak üzere en küçük boşlukları bile hijyenik olarak temizler. Ayrıca, mükemmel ergonomi için esnek zemin aparatı ve mükemmel temizlik sonuçları için sabitlenmiş aksesuar teknolojisiyle donatılmıştır. Hızlı bez değiştirme sistemini kullanarak mikrofiber zemin bezi, zemin aparatına kolaylıkla takılabilir ve kir ile hiç temas edilmeden yeniden çıkartılabilir. İki aşamalı buhar düzeneği kullanılarak, buhar yoğunluğu yüzeye ve lekeye mükemmel bir şekilde uygulanabilir. Ayrıca cihaz, aksesuarların saklanması ve zemin aparatının park etme konumuna sahip olması imkanlarını da ilave olarak sunmaktadır.

 

Çok işlevli aksesuarlar:  Zemin nozulu, el nozulu, yuvarlak fırça ve çok daha fazlasıyla farklı yüzeylerin etkili şekilde temizlenmesi.

El nozulu için yüksek kaliteli mikro elyaftan yapılmış zemin temizleme bezi ve kılıfı:  Mükemmel temiz sonuçlar ve gelişmiş kir çıkarma için.

Buhar tabancasında çocuk emniyet kilidi:  Kilit sistemi çocukların yanlış şekilde kullanımını önlemek için güvenilir koruma sağlar.

Tutamağın üstünde iki kademeli buhar akış kontrolü:  Buhar hacmi, yüzeye ve kire göre bireysel olarak ayarlanabilir.

Aksesuar saklama ve park pozisyonu:  Pratik aksesuar saklama. Aralar sırasında zemin nozulu için park pozisyonu.

Makinenin üstünde Aç/Kapa düğmesi:  Kolaylıkla açılıp kapanabilir

 

Teknik veriler: 

Depo başına temizlik performansı (yakl.) (m²):  75

Isıtma kapasitesi (W):  1900

Azami buhar basıncı (bar):  3,5

Güç kablosu uzunluğu (m):  4

Isıtma süresi (Asgari):  0,5

Kaynama tankı kapasitesi (l):  1

Güncel tip (Ph/V/Hz):  1 / 220 - 240 / 50 - 60

Aksesuarsız ağırlık (kg):  3,1

Boyutlar (U x G x Y) (mm):  360 x 236 x 253

 

Ekipman

Çocuk emniyet kilidi

Emniyet valfi

Buhar debi ayarı, Tutamak üzerinde

Entegre baca

Zemin temizlik takımı, EasyFix + uzatma tüpü (2 × 0,5 m)

Aksesuar, el nozulu, detay nozulu, yuvarlak fırça (küçük)

Mikrofiber zemin temizleme bezi, 1 Adet

Manuel temizlik için mikrofiber kılıf, 1 Adet

Kireç önleyici kartuş

Park pozisyonu

Buhar hortumu ve tabancası, 2 m

Entegre açma/kapama düğmesi