Nilfisk Select Pet Care Mini Turbo Başlıklı Torbalı 650W Süpürge

Marka
Ürün Kodu : 153 00 456

 Listeme Ekle

 

Genel Özellikler

Garanti Süresi: 5 Yıl Nilfisk Türkiye Garantili

Kargo: Ücretsiz

Kurulum: Yetkili servis kurulumu gerektirmez, ürünü kendiniz açıp kullanmaya başlayabilirsiniz, garanti fatura tarihi itibariyle başlamaktadır.

 

Nilfisk Select Pet Care Mini Turbo Başlıklı Toz Torbalı Elektrikli Süpürge

Nilfisk Select sizi ve yaşam koşullarınızı akılda tutarak oluşturuldu. Alerji filtrelemesi, temizlik performansı ve kullanım kolaylığı ile temizlik teknolojisine yeni bir standart getirmiştir. Temizleme Performansı - Halıdan toz çekme Sınıfı “A”, Sert Yüzeyden toz çekme Sınıfı “A”. Bu performans, enerji kullanımı ve performanstan ödün vermeden, makinanın tamamen optimize edilmiş olmasından kaynaklanmaktadır. Yüksek Performansı ile Benzersiz Danimarka Tasarımı Nilfisk Select sizi ve yaşam koşullarınızı akılda tutarak oluşturuldu. Alerji filtrelemesi, temizlik performansı ve kullanım kolaylığı ile temizlik teknolojisine yeni bir standart getirmiştir. Alerji Değerlendirmesi – Bugünlerde artık evler daha fazla toza ve havada uçuşan partiküllere maruz kalmaktadır ve alerji riski git gide artmaktadır. Nilfisk Select, HEPA 13 ya da 14 filtrelerin eklenmesi ile oluşan “A” sınıfı toz – emisyon değerlendirmesi ile evinizdeki toz seviyesini düşürür. HEPA 13 filtreler tozların tekrardan evinize girmesini engeller. Daha güçlü bir koruma için bazı Nilfisk Select modelleri HEPA 14 filtre bulundurur. HEPA 13 ya da 14 filtreler, mikroskobik toz partiküllerini hapseder ve filtrelenmiş havayı önceki halinden daha temiz bir şekilde odaya geri verir. Temizleme Performansı - Halıdan toz çekme Sınıfı “A”, Sert Yüzeyden toz çekme Sınıfı “A”. Bu performans, enerji kullanımı ve performanstan ödün vermeden, makinanın tamamen optimize edilmiş olmasından kaynaklanmaktadır. Enerji Tasarrufu - Enerji Sınıfı “A+” ya da “A++” değerlendirmesi ile diğer elektrikli süpürgelere göre 50% tasarruf sağlar. Kolay Saklama için Daha Küçük – daha büyük bir elektrikli süpürgeden beklediğiniz en son özellikleri de muhafaza ederek Nilfisk Select’i küçük olarak tasarladık. Nilfisk Select Superior süpürge sapında açma/kapama ve emiş gücü kontrolüne imkan veren bir uzaktan kumanda bulunur. Kullanımı daha da kolaylaştırmak için, Nilfisk Select aparatlarında kolay tak-çıkar özelliği bulunmaktadır.

 

Nilfisk Select ile daha kolay nefes alırsınız.

Nilfisk Select, sizi ve yaşam koşullarınızı akılda tutarak oluşturuldu. Alerji filtrelemesi, temizlik performansı ve kullanım kolaylığı ile temizlik teknolojisine yeni bir standart getirmiştir. Nilfisk Select, tasarım ve fonksiyonalitenin bedenlenmiş halidir. İhtiyacınız olduğununda rahatça ulaşabileceğiniz, iyi görünen, kullanımı kolay, makine içinde bulunan aksesuarlar. Düşük ses seviyesi. Çok yüksek temizleme kapasitesi - Halıdan toz çekme Sınıfı “A” Sert Yüzeyden toz çekme Sınıfı “A”. Nilfisk Select’in 5 yıl garantisi vardır. Nilfisk Select, 650W ya da 450W motoruyla enerji sınıfı “A+” ya da “A++” değerlendirmesine sahiptir. Select aynı performansta diğer elektrikli süpürgelere göre 50% enerji tasarrufu sağlar. Nilfisk Select makinasının tüm bölümleri toza karşı dayanıklı contalarla HEPA sızdırmazlik seviyesindedir, böylelikle kir makinaya girer ve temiz hava çıkar.

 

Motor gücü (W):  650

Vakum (KPA):  17.5

Ağırlık (KG):  6.4

Toz torbasi kapasitesi (L):  3.1

Hortumlu hava debisi (L/SAN.):  38

Boru ucundaki emiş gücü (W):  270/180

Volt/frekans (V/HZ):  220-240/50-60

Renk:  Siyah

Max güç (W):  650

Filtrasyon Sistemi:  HEPA 14

Uzunluk x genişlik x yükseklik (CM):  42 x 31 x 27.5

Kablo uzunluğu (M):  8

Nozul ile ses güç seviyesi (DB(A) 75

Çalışma yarıçapı (M):  11.2

 

Aksesuarlar: (Başlıklar)

Kombi Ana Başlık

Dar Alan Aparatı

Döşeme Fırçası

Koltuk Aparatı

Mini Turbo Başlık

Sert Zemin Başlığı

 

Önemli: Sipariş ettiğiniz ürün size ulaştığında ürün ambalajında herhangi bir darbe, delik, ıslaklık, v.s. bir deformasyon varsa, ürünü teslim almadan (teslimat belgesini imzalamadan) 0212 527 56 56 nolu telefonumuzdan bizi arayarak bilgi veriniz ve kargo görevlisinden “Hasar Tespit Tutanağı” hazırlamasını isteyiniz ve ürünü teslim almayınız, taşıma esnasında oluşabilecek hasarlarda kargo firmasının tutanak tutması gerekmektedir.