Oscar T5663SM 60 Cm. Siyah Piramit Davlumbaz

Ürünler Horoz Lojistik ile kapınıza kadar teslim edilmektedir, İllere göre teslimat süreleri değişiklik gösterebilir, ürün stoğu ve teslimat süresi hakkında bilgi almak için lütfen 0212 527 56 56 nolu telefondan bizimle iletişime geçiniz.
Marka
Ürün Kodu : 153 124 006

 Listeme Ekle

 

Genel Özellikler

Garanti Süresi: 2 Yıl Simfer Garantili (Oscar markalı ürünler Simfer tarafından üretilmektedir)

Kargo: Ücretsiz

Kurulum: Ürün montajı Oscar yetkili servisleri tarafından Ücretsiz yapılmaktadır, (Ürün tarafınıza ulaştığında kurulum kaydı için 0850 201 03 52 nolu Simfer çağrı merkezini arayınız.)

 

Orijinal Ürün Garantisi: Satışını yaptığımız bütün ürünler sıfır ambalajında orijinal garantili ürünlerdir, mağazamızda açık, revizyonlu veya spot ürünlerin satışı kesinlikle yoktur.

 

Önemli: Sipariş ettiğiniz ürün size ulaştığında ürün ambalajında herhangi bir darbe, delik, ıslaklık, v.s. bir deformasyon varsa, ürünü teslim almadan (teslimat belgesini imzalamadan) 0212 527 56 56 nolu telefonumuzdan bizi arayarak bilgi veriniz ve kargo görevlisinden “Hasar Tespit Tutanağı” hazırlamasını isteyiniz ve ürünü teslim almayınız, taşıma esnasında oluşabilecek hasarlarda kargo firmasının tutanak tutması gerekmektedir.

 

60 cm. genişlik.

400m³/saat hava transfer

Sessiz motor

Push buton kontrol

3 ayrı emiş gücü ayarı

Yıkanabilir alüminyum yağ filtresi

2 halojen lamba