KitchenAid Yemek Hazırlama Devrimi

  •  20.11.2019
  •  
Bir haftalık yemeğinizi tek seferde pişirin içinizdeki şefi özgür bırakın.
 
Kaliteli malzemeleriniz mevcut. Onları nasıl pişireceğinizi biliyorsunuz. İyi donanımlı bir mutfağa sahipsiniz. Sağlıklı ve lezzetli yemeklerin nasıl yapılacağını da biliyorsunuz. Yani yemek konusunda gerçekten ciddisiniz. Yine de, sağlıklı bir beslenme programını istediğiniz gibi devam ettirebilmek için en değerli kaynaktan yoksunsunuz: Zaman. Bu açıklamada kendinizi görüyor musunuz? Endişelenmeyin, kesinlikle yalnız değilsiniz. Kendisi için, okulda, işte veya sporda veya sonrasında ailesi için kısa bir sürede yemek hazırlamak zorunda olmayan kim var ki? İyi haber, her gün bir restorana gitmekten daha ucuz ve daha gerçekçi bir çözümümüz var ve buna “hazırlık” diyoruz.
Detay

KitchenAid Yeni Nesil El Blender Seti

  •  20.11.2019
  •  

Mutfağın her alanında olduğu gibi bu alanda da inovasyon devam etmekte. Farklı ihtiyaçlara yönelik modellerdeki el blenderı ürün yelpazesinde artık kablosuz, şarjlı modeller ön plana çıkıyor.

Detay

Televizyon Seçimi

  •  25.03.2017
  •  

Televizyonlar artık hemen her eve girdi. Eski nesil televizyonların yerini alan bu yeni teknolojik cihazlar birçok yeni kullanım özelliği vadediyor. Ancak piyasada satılan onlarca farklı ebat ve özelliğe sahip televizyon içinden hangisini seçeceğinize karar vermek zor olabiliyor. Birbirlerine benzer de olsalar aralarındaki bazı farklılıklar kullanım aşamasında çok önemli olabiliyor. İşte LCD ya da LED televizyon alırken dikkat etmeniz gerekenler:

Detay

Bulaşık Makinesi Seçimi

  •  28.03.2017
  •  

Bulaşık makinesi alma amacında bulunan kişilerin akıllarına gelen ilk soru olarak fiyat seçenekleri ön plandadır. Ekonomik özelliklerin program özelliklerine göre daha fazla tercih edildiğini söylemek yanlış olmaz. Eğer tek başına yaşayan bir kişiyseniz bulaşık makinenizin birkaç günde bir dolması muhtemeldir. Bu tarz bir yaşama sahip kişiler kısa programlı ürünleri tercih edebilirler. Uzun yapılan yıkama işlemleri kişiler için çok problem oluşturmasa da kısa programlı ürünleri ve dereceleri fazla olan modelleri tercih etmemiz gerekir. Çünkü evimizde kullandığımız yemek malzemeleri, tabaklarımız ve bardaklarımızın ne incelikte ve ne kadar hassasiyette olduğunu bilirsek bu malzemelere göre uygun bulaşık makinesini seçmemiz daha kolay olacaktır.

Detay

Çamaşır Makinesi Seçimi

  •  28.03.2017
  •  

Enerji Sınıfı: Enerji sınıfı cihazların aynı işi yaparken tükettikleri enerji miktarını verir. Bu derecelendirme A'dan F'ye doğru azalan performans ile gösterilir. Yani A sınıfı en verimli iken F sınıfı en az verim ile aynı işi daha fazla enerji harcayarak yapmaktadır. Ayrıca A sınıfı modeller de kendi içlerinde A+, A++ ve A+++ olarak verim açısından sınıflandırılırlar. Daha verimli çamaşır makinesi modellerini seçerseniz hem az enerji tüketen çevre dostu bir makineye sahip olur hem de harcadığınız daha az elektrik ile ay sonunda yüksek olmayan faturalar ile karşılaşırsınız.

Detay